__________________________________________________________________________________

ABOUT


Jestem Tomasz Gabriel, przedstawiający się jako Niewierny Koza, od jakiegoś czasu blogger, którego stronę w tej chwili odwiedzasz. Jestem amatorskim fotomodelem, aspirującym do bycia w przyszłości człowiekiem showbiznesu, aktorem, fotomodelem lub kimś podobnym.

Mój blog jest mocno zróżnicowany, przez co niektórzy mogą się z początku zrazić, ale po lekturze na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Zaczynając od przemyśleń, przez fotoblogging, modę i urodę, aż po lifestyle sięgając, mój blog to na pewno bardzo nietypowa mieszanka, w której - co niestety pewne - nie każdy się zakocha.

Bloga założyłem w grudniu 2014 roku i prowadzę go do teraz. W ciągu roku osiągnąłem zamierzoną liczbę 50 000 wyświetleń, mój blog został w tym czasie zaobserwowany przez ponad 250 osób, skomentowano go ponad 800 razy, a współpracy ze mną podjęło się kilka sklepów internetowych. Co dla mnie największym sukcesem - osiągnąłem to zupełnie sam i zamierzam ten sukces nadal rozwijać.

Stan na styczeń 2017:
Obserwatorzy: 360+
Wyświetlenia: 72 000+
Komentarze: 1 450+

2 komentarze:

  1. Intrygująca nazwa bloga, dająca do myślenia. Masz dobrą rękę do pisania i na prawdę niezłe fotki. Będę zaglądał.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawie jest zobaczyć, że są jeszcze osoby, które potrafią swój czas poświęcić na rozszerzanie swoich talentów oraz pomaganie innym, ponieważ nie oszukujmy się jeśli piszemy o czymś na blogach to komuś zawsze może to pomóc. Dlatego trzymam kciuki,żebyś dalej się rozwijał razem ze swoim blogiem :)

    OdpowiedzUsuń

Zostawiając link do swojego bloga, sprawiasz, że na niego nie wejdę.
Naprawdę potrafię znaleźć czyjegoś bloga, jeśli mi na tym zależy.
Ty tylko spraw, żeby mi zależało.